Semi-Auto Nylon Kaapeli Side Kone WPM-80-200
Semi-Auto Nylon Kaapeli Side Kone WPM-80-200 Thumb
Video Thumbnail
  • Mallinumero: WPM-80-200
  • Tekniset tiedot
    Nauhan leikkauspituus 0–2(mm) Pituus voidaan säätää
    Manuaalisesti Suurin hihnahalkaisija:
    Suurin sidoshalkaisija: 80 mm Sidonta Ф10 MM
    100mm Sidonta Ф16MM
    120mm Sidonta Ф20MM
    150mm Sidonta Ф30MM
    160 mm Sidonta Ф32MM
    200MM Sidonta Ф34MM
    Nailonkaapelin leveys 2,5–4,8 MM
    Maksimikiinnitysvoima 15(N)
    Käyttö Hihnajohtosarja
    Virtalähde AC220V; 50HZ / 60HZ 750W
    Kiinnityskyky 1500-1800 PCS
    Paino 125KG-200(kg)
    Koko 1200*550*780MM
  • Tiedustele nyt
Johdanto:
Keskeiset ominaisuudet ja hyödyt: Sopeutumiskyky, tehokkuus ja kustannustehokas automaatio
  • Käsittelee nauhaleveyksiä 2,5–4,8 MM erilaisille kaapelisiteille: Sopeudu erilaisiin kaapelien niputustarpeisiin koneella, joka on suunniteltu kaapelisidonnajojen kokojen valikoimaan. WPM-80-200 on yhteensopiva nailonkaapelien kanssa nauhat, joiden nauhan leveys on 2,5–4,8 MM, mahdollistaen sidonnan vahvuuksien ja kokojen hyödyntämisen erilaisiin johtovaatimuksiin.
Toiminnot ja ominaisuudet tiivistettynä:
  • Kahva kaapelisidokset, jotka eivät sovi värinälevyille
  • Nauhan leveyden yhteensopivuus: 2,5–4,8MM
  • Puoliautomaattinen hihnakiinnitys, 600–900 PCS/h kyky
  • Pieni jalanjälki, nopea toiminta, luotettava suorituskyky
  • Kustannustehokas automaatioratkaisu
  • Räätälöitävissä tuote- ja sovellustarpeiden mukaan
  • Automaattinen syöttö, kiinnitys ja leikkaus
  • Säädettävä syöttönopeus pneumaattisen toimituksen avulla
  • PLC-ohjaus käyttäjäystävällisellä kosketusnäytöllä
Tekniset tiedot:
Ominaisuus Tekniset tiedot
Nauhan leveys (kaapelinauha) 2,5–4,8MM
Voimakkuuskyky 600–900 PCS/H
Voima 0,75 kW (oletettu yksikkö)
Toiminta Pneumaattinen syöttörulla
Ohjausjärjestelmä PLC-ohjaus, kosketusnäyttö
Toiminta Puoliautomaattinen syöttö, kiinnitys, leikkaus
Muokkaus Tuotetyypin, kaapelin pituuden ja käyttövaatimusten perusteella
Sovellettavat toimialat:
Yhteenveto:
Nauhaleikkaus jäännöspituus
0-2 mm(mm) Pituutta voi säätää manuaalisesti
Suurin hihnahalkaisija:
Suurin sidonnan halkaisija: 80 mm
80mm Solmiminen Ф10MM
100mm Solmiminen Ф16MM
120mm Solmiminen Ф20MM
150mm Sitominen Ф30MM
160 mm kiinnitys 32 mm
200MM sitominen Ф34MM
Nailonkaapelin leveys
2,5–4,8MM